آرشيو
مداحی
آرشيو
سخنرانی
آرشیو
فروشگاه فرهنگی
اولین سوگواره شعر عاشورایی طوفان واژه ها روضه الشهدا/گلچین روضه ها و نوحه های سال ۱۳۹۳ نفس المهموم/ گلچین نوحه های محرم۹۲
تاریخ  تاریخ : ۱ مهر ۱۳۹۱
دسته بندی  موضوع : هیات نامه
تعداد بازدید  تعداد بازدید : 889 مرتبه


بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ(صف۸)

(مى‏ خواهند نور خدا را با دهان‏هاى خود خاموش کنند، ولى خدا کامل‏ کننده‏ ى نور خویش است، هر چند کافران خوش نداشته باشند)

مردم جهان شاهدند در کشوری که ادعای آزادی و حقوق بشر گوش فلک را کر کرده است و به بهانه ایجاد آزادی و آرامش به نقاط مختلف دنیا لشکرکشی می کنند. حقوق بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان رعایت نمی شود و مقدسات آنان به سخره گرفته شده و احساس و عواطف آنان جریحه دارمی گردد.

بار دیگر ایادی استکبار جهانی و قلم به دستان مزدور و رو باه صفت ، چهره از نفاق گشودند و با توهین نسبت به شخصیت نورانی پیامبر اسلام ، باعث آشکار شدن هر چه بیشتر مظلومیت پیامبر(صل الله علیه و آله) شدند. امروز به این معاندان و جاهلان اعلان می داریم که: چهره ی پر فروغ پیامبر(ص) مصداق بارز نور خداست که خاموش شدنی نیست.

بی تردید این گونه اقدامات مذبوحانه که در راستای پروژه اسلام‌ ستیزی و ایجاد شکاف و اختلاف میان پیروان ادیان الهی، هر از چند گاهی توسط استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و صهیونیسم بین‌الملل طراحی و اجرا می شود، گواه آشکاری بر ترس و واهمه بیش از پیش دشمنان از موج گسترده بیداری اسلامی در منطقه و جهان و استیصال و درماندگی آنها در برابر منطق همیشه جاودان و به حق اسلام است.

هیات فرهنگی مذهبی سائلین الحسین (علیه السللام) محفل ولائیان فاطمی رشت ضمن محکوم کردن این حرکت وقیحانه و غیرانسانی و عرض تسلیت و تعزیت به محضر ولی عصر “عجل الله تعالی فرجه الشریف” و مقام معظم رهبری “مدظله العالی”، مسلمانان، دولتمردان و حاکمیت های کشور های اسلامی را به جدیت بیشتر در مقابله با این گونه اعمال شنیع که در سایه سکوت و همراهی دولتمردان زبون کاخ سیاه آمریکا صورت می گیرد دعوت و همه موحدان عالم اعم از مسلمان و مسیحی و یهودی را به اتخاذ موضعی واحد در مقابله با این گونه اقدامات نفرت انگیز فرا می خواند.

برای گمراهان نه مرگ، بلکه هدایت آرزومندیم

مطالب مرتبط :
دیدگاه ها
  1. مجاور چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ، ۵۳ : ۱۵

    خدا خیرتون بده

    [پاسخ]

    پاسخ
دیدگاه شما
ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد