آرشيو
مداحی
آرشيو
سخنرانی
آرشیو
فروشگاه فرهنگی
اولین سوگواره شعر عاشورایی طوفان واژه ها روضه الشهدا/گلچین روضه ها و نوحه های سال ۱۳۹۳ نفس المهموم/ گلچین نوحه های محرم۹۲
تاریخ  تاریخ : ۵ مهر ۱۳۹۱
تعداد بازدید  تعداد بازدید : 1,077 مرتبه

بسم الله الرحمن الرحیم

در اعتراض به ساخت فیلم موهن و انتشار تصاویر کاریکاتور در فرانسه با فراخوان و اطلاع رسانی صورت گرفته به طرق مختلف رسانه ای، تجمع بزرگ محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد(صلی الله علیه و آله) در جنب مرکز تعلیم قرآن شهید بهشتی بیستون رشت برگزار شد…

حجت‌الاسلام محمدعلی حسن‌زاده از روحانیون استان در این تجمع اعتراض آمیز با اشاره به اینکه دشمن وقیحانه‌تر از هر زمان در مقابل آیین پیامبر اکرم (ص) ایستاده است، گفت: بروز چنین رفتارهایی از سوی دشمن نشان از ضعف آن‌ها است.

حجت الاسلام حسن‌زاده خاطر نشان کرد: استکبار جهانی به بهترین مخلوق عالم و انسان روی زمین اهانت کرده است و ما موظف هستیم تا در دفاع از پیامبر اکرم (ص) همیشه در صحنه حضور داشته باشیم.

وی با اشاره به سخنان محمد مرسی، رئیس جمهور مصر که ایران را کشوری صلح‌ دوست و اثرگذار در منطقه دانست، تصریح کرد: پیشرفت‌های کسب ‌شده توسط نظام مقدس انقلاب اسلامی برخواسته از مکتب رسول خدا (ص) و آموزه‌های نهفته در قرآن است.

این کارشناس دینی با بیان اینکه موفقیت ایران در طول تاریخ انقلاب اسلامی در سایه تبعیت از آیات قرآن کریم و اهل بیت (ع) به دست آمده است، تاکید کرد: فتنه‌ها، جنگ تحمیلی و تحریم‌ها از نقشه‌های استکبار جهانی برای از بین بردن نظام مقدس اسلامی است.

وی افزود : در حال حاضر می بینیم که هر جا سخن از آمریکا است، حرف از تنفر بوده و هر جا که سخن از ایران است، از عزت سخن به میان می آید.

به گزارش خبرنگار «دیار باران»، در همان بحبوحه ی شعار دادن ها و اعلام انزجار جستن در بین اجتماع مردم رفته و از آنان خواستیم که علت حضورشان را برایمان بازگو کنند؛

یکی از دانشجویان شرکت کننده در این تجمع با تأکید بر اینکه جمعیت مسلمانان از یک میلیارد گذشته است و مجامع جهانی باید به مقدسات مسلمانان احترام بگذارد، گفت: اهانت به ساحت پیامبر اسلام (ص) از ناحیه استکبار جهانی آمریکا و اسرائیل غاصب را به هر شکل و صورتی که انجام شود، محکوم می کنیم.

مصاحبه شونده ای دیگر ادامه داد: ما با حضورمان، اعتراض مان را به توهین به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) اعلام می نماییم و برای ما مسلمانان جایز نیست که در این  امر سکوت نماییم.

یک فعال فرهنگی شرکت کننده در این تجمع، اظهار داشت: هر چقدر دشمن در توهین به ساحت مقدسات نوآوری کند و از امکانات جدید استفاده نماید، عزم ما جزم تر خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این امر تاکنون به شکل های مختلف اتفاق افتاده است، این قضیه برای ما تازگی نداشت. ما باز هم در صحنه حضور پیدا کرده و  انزجار خود را از این عمل وقیح و احمقانه استکبار جهانی اعلام می کنیم و همچنان انزجارمان روز به روز بیشتر و بیشتر خواهد شد.

یکی از دانشجویان دانشگاه پیام نور رشت نیز با بیان اینکه “روح الله تو شاهد باش ما با سید علی مانده ایم” اظهار داشت: استکبار جهانی که داعیه حقوق بشر را دارد، دروغ می گوید وقتی به حق ادیان الهی احترام نمی گذارد.

بازتاب این تجمع را در سایر رسانه های خبری و مذهبی ببینید و بخوانید:
برگزاری تجمع محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ص) در رشت
  • عکس شماره 1
  • عکس شماره 2
  • عکس شماره 3
در اعتراض به ساخت فیلم موهن و انتشار تصاویر کاریکاتور در فرانسه با فراخوان و اطلاع رسانی صورت گرفته به طرق مختلف رسانه ای، تجمع بزرگ محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد(صلی الله علیه و آله) در جنب مرکز تعلیم قرآن شهید بهشتی بیستون رشت برگزار شد ...
مطالب مرتبط :
دیدگاه ها
دیدگاه شما
ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد