آرشيو
مداحی
آرشيو
سخنرانی
آرشیو
فروشگاه فرهنگی
اولین سوگواره شعر عاشورایی طوفان واژه ها روضه الشهدا/گلچین روضه ها و نوحه های سال ۱۳۹۳ نفس المهموم/ گلچین نوحه های محرم۹۲
تاریخ  تاریخ : ۴ آذر ۱۳۹۱
تعداد بازدید  تعداد بازدید : 1,033 مرتبه

شهید داود حق وردیان

عزیزانم همه ی شما را به تقوی در راه خدا و ترس از خدا وصیت می کنم. عزیزانم، امام عزیزم را تنها نگذارید و سخنان گوهربارش را گوش دهید و با دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی بجنگید و نگذارید سلاح من بر روی زمین بماند و به دست دشمنان اسلام بیفتد، سلاح افتاده ام را به کف گیرید و با کفار و منافقین بجنگید که اسلام را زنده نگهدارید و از شهادت باک نداشته باشید که به فرموده مولایم امام حسین(ع): «مگر طفل شیرخوار از مادرش می هراسد؟»

اگر من از میان شما رفتم ناراحت نباشید. چه پیامبران و امامان معصوم ما، خود را عاشقانه فدای اسلام کردند. در راه بر پا ماندن اسلام، اگر همه مردم هم بمیرند، باز هم کم است، چه رسد به قطره ای از این اقیانوس بیکران.

ای کسانی که وصیت مرا می شنوید، پشتیبانی کنید از روحانیت و اسلام، و ولایت فقیه را تبعیت کنید، و پشتیبانی کنید از ولایت فقیه و دولت جمهوری اسلامی ایران و برای سلامتی امام زمان (عج) و سلامتی نائب برحقش دعا کنید.

بر افراشته تر باد پرچم خونین اسلام در سر تا سر جهان، بر قرار باد حکومت قسط الهی در جهان به رهبری امام زمان (عج)، درود بر امام خمینی نائب امام زمان (عج) و رهبر کبیر انقلاب، سلام بر امت شهید پرور و شهدای گلگون کفن اسلام.

مطالب مرتبط :
دیدگاه ها
دیدگاه شما
ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد