آرشيو
مداحی
آرشيو
سخنرانی
آرشیو
فروشگاه فرهنگی
اولین سوگواره شعر عاشورایی طوفان واژه ها روضه الشهدا/گلچین روضه ها و نوحه های سال ۱۳۹۳ نفس المهموم/ گلچین نوحه های محرم۹۲
تاریخ  تاریخ : ۴ آذر ۱۳۹۱
تعداد بازدید  تعداد بازدید : 874 مرتبه

شهید محمود قلی پور

درد هر تیر و ترکش را تحمل میکنم، ولی اندوه خمینی را هرگز، از میان رنگارنگ، سرخ را برگزیدم و از میان مرگها شهادت را.

بار خدایا تو را سپاس میگوئیم که در زمان نکبت بارمان رهبری عظیم از میان مردم بر خاست و طاغوت را از بین برد و اسلام واقعی را برای امت به ارمغان آورد و ما را که فرسنگها با اسلام فاصله داشتیم به اسلام نزدیک گردانید و حکومت الهی را در ایران و جهان به ثبت رسانید.

برادران و خواهران و ای امت مسلمان قدر این نعمت الهی را داشته باشید و همیشه شکر خدا را بجای آورید زیرا هرگاه ناشکری کنید و کفران نعمت بنمائید خداوند تمام نعمتها را از شما خواهد گرفت و آن روز دیگر چاره ای ندارید و دیر است.

حال که مشیت الهی بر این شد که در راه او خونم برزمین ریخته شود و شهادت در راه او نصیبم شود، امیدوارم که قطره ای باشد در دریای بزرگ الهی و او قبول نماید. اگر این خونها نبود، هرگز اسلام به این حد نمی رسید و این خونهاست که باعث تقویت اسلام و تداوم انقلاب اسلامی است.

سخنی کوتاه با امت حزب ا…، حال که تمام استکبار های جهانی از شرق و غرب جنایتکار دست به دست هم دادند تا ضربه های خود را به بدنه قوی جمهوری اسلامی بزنند لازم است که وحدت کلمه را در تمام سطوح حفظ کنند و افرادی که باعث برهم زدن این وحدت در امت حزب ا… می شود از خود طرد نمایند زیرا که اکنون اسلام و انقلاب اسلامی بنا به فرمایش رهبر انقلاب نیاز به وحدت دارد. و همیشه به غیر از مسئله جنگ که فعلاً در صدر تمام امور قرار دارد و باید هر چه زودتر با پیروزی نهائی به اتمام برسد به مسائل دیگر نپردازند و شیطان را از خود دور نمایند.

مطالب مرتبط :
دیدگاه ها
دیدگاه شما
ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد